piątek, 3 lipca 2015

wakacje! - zniszcz ten dziennik #3

Hejka!
Wakacje to czas, który spędzam na pracy i tworzeniu.
Cały początek tygodnia spędziłam na robocie, a wczorajszy i dzisiejszy dzień przeznaczyłam na uzupełnianie Dziennika. Przedstawiam wam kilka Dziennikowych nowości - niektóre naprawdę go zniszczyły :DPierwszą i główną zmianą było... ulepszenie okładki :)
W Dzienniku można znaleźć stronę, na której mamy do odbębnienia pięć zadań: pomazać okładkę, stronę tytułową, ze wskazówkami oraz redakcyjną. Musimy też zagiąć rogi swoich ulubionych stron.
Ja już dawno zrobiłam wszystkie zadania oprócz jednego - pomazania okładki.
Mój Dziennik (jak już kiedyś wspominałam) jest raczej ozdabiany, a nie niszczony - dlatego zamiast pomazać, okleiłam okładkę ozdobnym papierem :)Mam bzika na punkcie gazet naukowych. Moje szuflady zajmuje "Świat wiedzy", "Sekrety nauki", czy "Świat na dłoni". Nie mogłabym postąpić inaczej - zadanie "Przyklej tu przypadkowe strony z gazet" wykonałam, korzystając z moich zasobów "Świata wiedzy" :)


Monolog wewnętrzny uzupełniałam przez długi czas i w końcu mogę uznać, że jest skończony.
Użyłam do niego fragmentów tekstu piosenek, ulubionych wierszy, cytatów z filmów i książek. Wypełnianie strony kółkami - to było czasochłonne, ale całkiem przyjemne i proste do wykonania zadanie.
Na sam koniec zostawiłam dripping, który pokazałam na pierwszym zdjęciu. 
Muszę przyznać, że... po prostu mnie poniosło :D
Początkowo mój katalog plam miał być wypełniony tylko pojedynczymi kolorami farb, jednak strony wydawały się być smutne i zwyczajne. Porządnie skropione farbą kartki Dziennika o wiele bardziej mi się podobają - a Wam? Oceńcie sami :)

Mam nadzieję, że wakacje spędzacie na odpoczynku i nie uciekają Wam one tak szybko, jak mi.
Niestety - koniec roku dopiero się zaczął, a ja w ciągu tego tygodnia nie zdążyłam poczuć, że są wakacje. I jak co roku mam już ochotę iść do szkoły - własnoręcznie ozdabiane zeszyty, notesy, ołówki zachęcają mnie do nauki jeszcze lepiej, niż dobra ocena z matematyki! :D Na szczęście do moich szkolnych ręcznych robótek jeszcze daleko i mam nadzieję, że wakacyjny czas w końcu stanie w miejscu i nie będzie pędził tak szybko do przodu.

A Wy, uzupełniacie swoje Dzienniki podczas dni wolnych od szkoły?

Zuza :)

11 komentarzy:

 1. bardzo ładnie wygląda teraz twój dziennik :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O tak, ja uzupelniam dziennik w wakacje bo w roku szkolnym nie mialam w ogole na to czasu, twoj jest bardzo ladny ;) oczywiscie mowa o zespole jelita drazliwego (askowicze wiedza o co chodzi) ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem cię bardzo dobrze, w roku szkolnym ja też mam zawsze twóczy zastój (a przyszły rok szkolny będzie dla mnie totalną masakrą!). ZJD, haha takkk... Moje roztrzepanie nie ma granic :D

   Usuń
 3. Wow wow, Zuzior! Ale ładny dziennik! My z Adamem nadrobimy braki i pochwalimy ci się w najbliższym czasie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Misior, wasze dzienniki też są bardzo ładne! :)

   Usuń
 4. gdzie twój ask, Zuzeku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, pracuję właśnie nad moim blogiem w innych zakątkach internetu - jako askowiczka z wieloletnim stażem, nie mogłabym nie założyć blogowego aska :) O wszystkim dam znać niezadługo.

   Usuń
 5. o, a ja wiem co to dripping (pamietam z aska) c: tak w ogole co sie stalo z askiem? jak zalozysz innego to podasz nam link? masz swietne poczucie humoru i zawsze mi poprawialas humor swoimi odpowiedziami :( prosze cie nie odchodz z aska

  OdpowiedzUsuń
 6. A co ty na to, żeby wpisy o dzienniku pojawiały się regularnie? Bardzo mi się podobają wpisy o dzienniku i może zrób serię, na przykład dziennik co miesiąc? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będę musiała to przemyśleć, ale to całkiem dobry pomysł :)

   Usuń